Restaurace

   

  Nový jídelní a nápojový lístek!

  Rádi vás přivítáme v naší restauraci, která má kapacitu až 50 osob. V letních měsících je vám k dispozici i zahrádka s kapacitou 24 osob.

  Pokud máte chuť na něco dobrého, kuchyň je u nás v provozu ve všední dny od 17 hodin do 21 hodin, o víkendech po celý den do 21 hodin.

  Zákazníci si u nás mohou zkrátit dlouhou chvíli stolním fotbálkem, billiardem, stolním tenisem a šipkami. V restauraci máme pro děti připraven také dětský koutek.

  Naše restaurace je také ideálním místem pro sportovní fanoušky. Disponuje velkou plochou televizí a také projektorem, kde jsou promítány sportovní hry a zápasy.

  Naše restaurace společně s bowlingem je ideálním místem pro pořádání firemních večírků a rodinných oslav. V restauraci se dobře najíte a při hraní bowlingu zažijete spoustu zábavy. Rádi vám pro vaše večírky zajistíme veškeré občerstvení dle vašeho přání. Pro zaslání naší rautové nabídky nás prosím kontaktujte.

  Chtěli byste si u nás uspořádat večírek včetně uzavřené společnosti a pronajmout si tak celé Sportko jenom pro sebe?? I to je možné, více info včetně minimální útraty Vám rada sdělí naše obsluha.

  nápoje

   

  jídla