Bowling Nová Paka

  Ve Sportovním centru v Nové Pace jsou vám k dispozici dvě bowlingové dráhy se šňůrovými podavači kuželek. 
  Bowlingovou dráhu můžete rezervovat na telefonním čísle 775 722 631 POUZE během provozní doby.

  Ceny pronájmu bowlingové dráhy

    11-14 14-17 17-22
  (Pá+So 17-24)
  Po zavřeno
  Út - 290 Kč 330 Kč
  St - 290 Kč 330 Kč
  Čt - 290 Kč 330 Kč
  - 290 Kč 330 Kč
  So 290 Kč 290 Kč 330 Kč
  Ne - 290 Kč 330 Kč

  Ceny jsou uvedeny za hodinu za jednu dráhu bez ohledu na počet hrajících osob.

  Nehodí se vám naše otevírací doba, ale rádi byste si přišli zahrát? Pro 15 a více osob není problém dohodnout jiný otevírací čas!

  Maximální možný počet hráčů na jedné dráze je 14 osob. Prosíme vás o pečlivé zvážení délky vaší rezervace – například jedna hra v šesti až osmi lidech vám zabere přibližně jednu hodinu.

  Pokud si rezervujete jednu bowlingovou dráhu, máte automaticky k dispozici stůl pro 8 osob. Větší počet osob prosím vždy hlaste při rezervaci, abychom vám připravili více míst.

  Rádi bychom vás upozornili, na přibližně desetiminutovou prodlevu, která může vzniknout při střídání lidí přicházejících na / odcházejících z bowlingu. Počítejte tedy prosím s tím, že můžete začít hrát cca o 10 minut déle, než byl váš přesný čas rezervace.

  Ke hře vám doporučujeme si od nás zapůjčit bowlingové boty speciálně upravené pro tuto hru. Poplatek za půjčení je 25 Kč. Boty pro hraní si můžete přinést také vlastní – vhodné jsou sportovní boty (nejlépe sálovky vhodné k interiérovým sportům) bez černé podrážky nedělající šmouhy. Zakázané jsou žabky, podpatky a boty od bahna, sněhu, deště nebo jinak špinavé. Děkujeme za pochopení!

  Je nutné si vždy dráhu telefonicky rezervovat? 

  Není. Pokud přijdete a bude volno, můžete si bez problému zakoulet. Pokud ale přijdete a bude plno, bohužel mají vždy přednost lidé s rezervací. Rezervovat je tedy lepší, ale nutné to není. To samé platí pro případ, že po bowlingu si u nás budete chtít ještě chvíli posedět. Lepší je si po bowlingu stůl také rezervovat.

  Rezervace bowlingu provádějte výhradně na čísle 775 722 631. Ve spodní části této stránky můžete vidět obsazenost bowlingových drah. Rezervace se aktualizují jednou denně, proto doporučujeme si vždy ještě telefonicky ověřit obsazenost, než k nám dorazíte! :)

  Myslíme také na děti!

  Jedna naše dráha vybavena mantinely určenými pro děti. Mantinely zabrání hozené kouli sklouznout do žlábku, což znamená, že děti pokaždé nějaké kuželky shodí. Víc si pak hru užijí a je to pro ně větší zábava, když jim přibývají bodíky a mají pak třeba stejně bodů jak dospělí :-) Pokud si chcete tuto dráhu zarezervovat, je při rezervaci nutno uvést, že máte zájem o „dětskou dráhu“ či „dráhu s mantinely“.

  Dárkové poukazy a permanentka

  Rádi byste udělali radost svým blízkým? Můžete u nás zakoupit dárkové poukazy na jednu hodinu bowlingu za 250 Kč. Pokud k nám máte v plánu zavítat častěji, doporučujeme si u nás zakoupit permanentku v hodnotě 500, 1000 nebo 1500 Kč. Permanentka lze čerpat na bowling, squash a saunu a vlastník má slevu 10 % z ceny čerpané služby, permanentku je možné čerpat minimálně na 2 návštěvy.

  Přijďte se k nám předvést! Skóre větší než 170 bodů píšeme na naší tabuli nejlepších výsledků!


  * Za vlastní bowlingové koule neneseme žádnou odpovědnost.

  Bowling
  Bowling
  Bowling
  Bowling